7 czerwca 2014

makijaż + kępki

wykonanie makijażu + doklejanie rzęs typu kępki.

Przypominam, iż kępki klei się okazjonalnie przy użyciu

klejów pozbawionych cyjanoakryli i węglanów (takie kleje są przeznaczone wyłącznie do semi-permanentnego przedłużania/zagęszczania rzęs).Kleje do kępek powinny być tzw "one day glue" , latexowe.
Do tego rodzaju zagęszczania / przedłużania stosuję klej DUO

Jest to profesjonalny klej, który idealnie mocuje rzęsy na pasku lub kępki. Zaaplikowane rzęsy utrzymają się na powiece przez cały dzień. Klej zapewnia trwałość i komfort zastosowania. Produkt szybko wysycha i nie pozostawia żadnych widocznych śladów na powiece. Wykorzystuję klej w kolorze białym (white/clear), który po wyschnięciu (utlenieniu się) staje się przeźroczysty, tym samym również niewidoczny. Jest wodoodporny ale łatwo usuwany za pomocą płynów lub mleczek do demakijażu.
(na zdjęciu widoczna różnica pomiędzy okiem "wyklejonym" i z rzęsami naturalnymi)
ponieważ Klientka ma tendencję do opadającej powieki optycznie otworzyłam oko odpowiednią stylizacją rzęs. jak widać budowa oka i tak "zatuszowała" stylizację która wygląda bardziej na CASUAL, gdzie kącik zewnętrzny jest dłuższy (w rzeczywistości najdłuższe rzęsy znajdują się na środkowej części oka)
w momencie wykonywania zdjęcia kącik wewnętrzny był w trakcie schnięcia stąd ślady białego kleju, który jeszcze nie zdążył się utlenić i zmienić koloru na przezroczysty.

Mobilne studio urody  Izabela Woszczyk-Pluta, paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe, paznokcie hybrydowe, manicure hybrydowy, lakiero-żel, rekonstrukcja paznokci ogryzionych, paznokcie  ogyzione, pedicure pielęgnacyjny, zabiegi na stopy, malowanie lakiem u stóp i dłoni,  przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1, metoda objętościowa, metoda piórkową, 3D, EXTREME, hollywood lashes, one milion lashes, ultra light lashes,  rzesami syntetycznymi, jedwabnymi i prawdziwymi- 100% naturalnymi rzęsami z furta NORKI SYBERYJSKIEJ, makijaż okolicznościowy, makijaż ślubny, studniówkowy, henna i depilacja, opalanie natryskowe, tatuaże, kosmetyka z dojazdem do domu klientki  na terenie miast i ich okolic: Będzin, Brudzowice, Czeladź,Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Klucze, Kłobuck, Kroczyce, Łazy, Mierzęcice, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Olkusz, Pilica, Podzamcze, Poraj, Poręba, Psary, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Włodowice, Wojkowice Kościelne, Zawiercie, Żarki, śląsk i małopolska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz